Končno smo dočakali! 
V petek smo z velikim veseljem uradno otvorili sezono balinanja.
Čudovito vreme, športni duh in odlična družba – kaj bi si lahko želeli boljšega? 
Naši stanovalci so že v polnem zamahu, mi pa se veselimo vseh prihajajočih tekem in skupnih trenutkov na svežem zraku. 
